פרסום ממומן 

במנוע חיפוש Google

נטיס אותך במהירות לעמוד ראשון 

-about us-

GOOGLE  PPC

פרסום ממומן בגוגל הוא צורת פרסום באינטרנט בה ניתן להציג מודעות בתוצאות החיפוש של גוגל, במקום המוביל באמצעות התשלום עבור הקלקות שמשתמשים מבצעים על המודעות הללו.

בעזרת פרסום ממומן בגוגל, מפרסמים יכולים ליצור מודעות מתאימות לפי מילות מפתח וקבוצות יעד שונות, כדי להציג אותם לקהל מתאים ולפעול על ידי עלות-לקליק או עלות-להצגה.

כמו כן, גוגל מציעה מגוון רחב של כלי ופלטפורמות שונות כדי לנהל את הקמפיינים של המפרסמים, כגון Google Ads ו-Google AdSense. באמצעות הכלים הללו, מפרסמים יכולים לנהל את הקמפיינים שלהם, לקבל נתוני דוחות ולבצע אופטימיזציה של המודעות כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

בואו נדבר על זה

FACEBOOK או GOOGLE

פרסום בגוגל ופרסום בפייסבוק הם שני צורות שונות של פרסום באינטרנט ויש להן הבדלים משמעותיים:

  1. יעד הקהל – בגוגל, המודעות מוצגות לפי מילות מפתח וקבוצות יעד, כלומר הן מתאימות לחיפושים ספציפיים של המשתמשים. בפייסבוק, המודעות מוצגות לפי פרופיל המשתמשים והאינטרסים שלהם, כלומר הן מתאימות לקהל שנבחר על ידי המפרסם.

  2. סוגי מודעות – בגוגל, המודעות מוצגות כחלק מתוצאות החיפוש ונראות כטקסט קצר או כמו מודעות תמונה או וידאו. בפייסבוק, המודעות מוצגות בין התוכן בזמן גלישה באתר הסוציאלי ויכולות להיות תמונות, סרטוני וידאו או טקסט.

  3. התקציב – בגוגל, המפרסם משלם עבור כל קליק על המודעה או עבור כל אלפי הצגות (CPM), והמחירים משתנים בהתאם לתחרות וכמות המשתמשים שמעורבים. בפייסבוק, המפרסם יכול לבחור בין מספר אפשרויות תשלום כגון עלות לקליק או עלות להצגה, וכן לקבוע תקציב יומי או כולל לקמפיין. 

s

דוגמאות פרסום בגוגל 

תוצאות פרסום GOOGLE

תוצאות פרסום ממומן של חנות פירות וירקות אונליין . 

תקציב פרסומי חודשי: 28.000 ש"ח 

הכנסה מפרסום: 162.000 ש"ח 

-our partners-

בין לקוחתנו